وب سایت ها قدرت خود را از دست داده اند ؛

اپلیکیشن ها جای آن ها را گرفته اند !

طبق گزارش mary meeker در سال 2017 ساعات استفاده از اینترنت در هر سال به سرعت در حال افزایش است و در این آمار،استفاده از تلفن همراه بسیار بیشتر از لپ تاپ و دسکتاپ ها رشد کرده است.طبق این آمار استفاده از لپ تاپ ها و دسکتاپ ها از سال 2008 تا 2017 هیچ افزایشی نداشته است در صورتی که استفاده از تلفن همراه و استفاده از اپلیکیشن های آن حدود 80 درصد افزایش داشته است و پیش بینی می شود این آمار تا سال 2022 حدود 40 درصد دیگر افزایش داشته باشد.
وجود اپلیکیشن شما در تلفن همراه مشتریان و کاربران به معنای دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق با آنها است. اگر کسب و کار شما از پتانسیل های لازم برخوردار است، به راحتی می توانید با طراحی اپلیکیشن موبایل پلی قوی، کاربردی و زیبا برای مشتریان خود بسازید. تیم طراحی اپلیکیشن میم ال با دارا بودن سابقه طولانی و تیمی حرفه ای آماده طراحی انواع اپلیکیشن های اندروید و iOS برای شما می باشد.

در ایران شرکت‌های کمی وجود دارند که به وسیله نرم افزار دانش بنیان طراحی وب‌سایت و توسعه نرم افزاری را که کار سختی است انجام دهند. اگر شما به دنبال یک شرکت توسعه دهنده نرم افزار و فعال در زمینه فناوری دیجیتال هستید، گروه میم ال شما را ناامید نمی‌کند.